Hoşgeldiniz; Bugün 21 Mart 2019 Perşembe
Karakter Boyutu :

AK Parti İlçe Teşkilatından Nejdet Demir’e ziyaret

15 Şubat 2019 - 23:01
 
www.cide.gen.tr - Cide AK Parti Teşkilatlanması yeni yönetimiyle birlikte ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Mustafa Aygen önderliğinde Cide Belediye Başkanı ve 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Partinin Adayı olan Nejdet Demir’i ziyaret eden teşkilat üyeleri kendisine başarılar dilediler.
 
Başkan Nejdet Demir tarafından Cide Belediye Başkanlığı makamında karşılanan AK Parti Cide Teşkilatlanması, konukseverliği için Başkan Demir’e teşekkür edildi.
 
Yeni oluşan yönetimlerini ve yapacaklarını anlatmak istediklerini ifade eden Cide AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Aygen, “Yeni oluşan yönetimimizle kendimizi tanıtmak ve yapacaklarımızı anlatmak istiyoruz. Genç dinamik bir yönetim oluşturduk. Cide’yi çok daha güzel nasıl yapabiliriz diye tüm çalışmalarımız. Yönetimimizle beraber ilçemizdeki tüm mülkü amir ve kurumları ziyaret ediyoruz.  Cide Belediye Başkanımız ve 31 Mart seçimlerinde ki adayımız Sayın Nejdet Demir Başkanımızla beraber kazanacağımıza eminiz.  Kazandık tan sonra beraber çok başarılı işler gerçekleştireceğiz. İktidarın gücü, başkanımızın tecrübesi önümüzde engel bırakmayacaktır. Genç bir yönetim ile ‘çalışacağız kazanacağız, kazanacağız çalışacağız’ bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
 
Cide Belediye Başkanı Nejdet Demir ise, ziyaretleri için AK Parti İlçe Yönetimine teşekkür eti.
 
Nejdet Demir, “Yeni kurulan ilçe yönetiminin başarılı olacağından şüphem yoktur. Genç ve pırıl pırıl kardeşlerimizden oluşan AK Parti Cide İlçe Yönetimine ziyaretleri için teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

YAZARLARIMIZ

ANKET

Cide Belediye Başkanı Kim Olmalı?

Ankete Katıl »
Advert
Advert