Hoşgeldiniz; Bugün 21 Mart 2019 Perşembe
Karakter Boyutu :

AK Partide İGM ve Belediye Meclis Üyeleri istişaresi yapıldı

16 Şubat 2019 - 00:06

www.cide.gen.tr - AK Parti Kastamonu İl Başkanlığında tüm ilçeleri kapsayan İl Genel Meclis Üyeleri ile Belediye Meclis Üyeleri için istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme önceki dönem bakanı, AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) Üyesi Kars Milletvekili Ahmet Arslan’ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, Belediye Meclis Üyesi, İl Genel Meclis Üyesi belirlenmesi, incelenmesi ve onaylanması sürecinde istişare ve değerlendirmeler yapıldı.

Cide İGM ve Belediye Meclisi Üyelerinin belirlenmesi için gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Cide İlçe Başkanı Mustafa Aygen ile Cide Belediye Başkanı Nejdet Demir’de katıldı.

Mustafa Aygen toplantı için yaptığı kısa açıklamasında, “65. Dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız, AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) Üyesi Kars Milletvekili Ahmet Arslan’ın katılımıyla kurulan komisyon, İl Genel Meclis ve Belediye Meclisi için belirlenmesi için toplantısını gerçekleştirdi. 19 Şubat tarihinde listelerimiz Yüksek Seçim Kuruluna teslim edilecek, belirlenen üyelerimiz kamuoyuna açıklanacaktır” dedi.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

YAZARLARIMIZ

ANKET

Cide Belediye Başkanı Kim Olmalı?

Ankete Katıl »
Advert
Advert