Hoşgeldiniz; Bugün 21 Mart 2019 Perşembe
Karakter Boyutu :

CHP’li Selami Yücel, 'Cide’yi çağdaş yaşam düzeyine taşımak istiyorum'

15 Şubat 2019 - 22:13
Cumhuriyet Halk Partisi Cide İl Genel Meclis Adayı Selami Yücel, 31 Martta gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Cideli hemşehrilerinden kendisine destek vermelerini istedi.

www.cide.gen.tr - Cumhuriyet Halk Partisi Cide İl Genel Meclis Adayı Selami Yücel, 31 Martta gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Cideli hemşehrilerinden kendisine destek vermelerini istedi.

 

28 yıl boyunca Cide merkez ve bazı köylerinde öğretmenlik yaptıktan sonra emekli olan Yücel, Cide’yi çağdaş yaşam düzeyine taşımak için bu göreve talip olduğunu söyledi.

 

Selami Yücel yaptığı açıklamasında; “Bu ilçede 1950 yılında doğmuşum. İlk ve Ortaokulu bitirdikten sonra 1966 da Çorum İlk Öğretmen Okulu sınavlarını kazanarak 1969 yılında bitirdim. İlçemizin Kazanlı köyü ilkokulunda 7 yıl, Olucak köyü ilkokulunda 10 yıl görev yaptıktan sonra, 1986 yıllında atamam ilçe merkezindeki Atatürk İlköğretim okuluna yapıldı. Göreve başladığımız yıl Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eğitim Önlisans programına katıldım.  1988 yılında bitirdikten sonra aynı okuldan 1996 yılında emekli oldum. ADD Cide Şube Başkanlığı ve bazı sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yaptım. Evli ve dört çocuk babasıyım.

31 Mart 2019 Mahalli Seçimlerinde İl Genel Meclisine CHP‘den aday oldum. Bu güzel İlçemizi çağdaş yaşam düzeyine taşımak ve bölgenin turizm merkezine dönüştürülmesi için desteklerinize ihtiyacımız var. Verdiğiniz destek geleceğimiz olan çocuklarımıza dünya standartlarında bir miras bırakmanızı sağlayacaktır” sözlerine yer verdi.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

YAZARLARIMIZ

ANKET

Cide Belediye Başkanı Kim Olmalı?

Ankete Katıl »
Advert
Advert