Hoşgeldiniz; Bugün 26 Nisan 2019 Cuma
Karakter Boyutu :

Cide AK Parti yeni yönetimini oluşturdu

09 Şubat 2019 - 11:07
Cide AK Parti İlçe Teşkilatlanması istifa eden eski başkan ve yönetimi sonrası, yeni başkan ve yönetimini oluşturan ilçe teşkilatı ilk toplantısını yoğun katılımla gerçekleştirdi.
 
www.cide.gen.tr - Cide AK Parti İlçe Teşkilatlanması istifa eden eski başkan ve yönetimi sonrası, yeni başkan ve yönetimini oluşturan ilçe teşkilatı ilk toplantısını yoğun katılımla gerçekleştirdi.
 
AK Parti Genel Merkezi tarafından onaylanan yeni yönetimiyle beraber ilk toplantısını gerçekleştiren başkan Mustafa Aygen, birlik ve beraberlik mesajı verdi.
 
Cide AK Parti İlçe Teşkilatlanmasının yenilenerek çok daha sağlam şekilde örgütlendiğini vurgulayan başkan Mustafa Aygen, “Görev süremiz içinde yapacağımız hizmetlerle herkese örnek olacağız” dedi.
 
“Gidilmedik hane sıkılmadık el bırakmayacağız”
 
Yeni oluşan yönetimle beraber genç, dinamik ve tecrübeli bir kadronun bir araya geldiğinin altını çizen Cide AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Aygen açıklamalarda bulundu:
 
Aygen, “Şahsımın başkanlığında oluşan yeni yönetimimiz, partimizin genel merkezi tarafından onaylanarak kabul edildi. Ve bizde ilçemize yapacağımız hizmetler için ilk toplantımızı gecikmeden organize ettik. Yeni yönetimimizi oluştururken bir çok önceliklerimiz oldu; onların en başında biz tüm yönetimlere ve diğer parti yönetimlerine örnek olabilecek, çalışma ve hizmeti sağlayabilecek en yakın kişileri tercih ettik. Yeni yönetimimizle sahalara inerek vatandaşlarımızla buluşmak, yapacağımız hizmetleri anlatacak olmanın heyecanı içindeyiz. Önümüzde uzun bir görev süremiz var bunu ilçemize hizmetle harcamak için yemin ettik ve bunu anlatmak için her haneye gidip, herkesle tek tek bir araya geleceğiz” diye konuştu.
 
Partinin yeni yönetimiyle yapacağı ilk toplantı öncesi, Cide AK Parti İlçe Başkanlığına gelen, partiye gönül veren vatandaşlar yeni oluşan yönetimi tebrik ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

YAZARLARIMIZ

ANKET

Cide Belediye Başkanı Kim Olmalı?

Ankete Katıl »
Advert
Advert