Hoşgeldiniz; Bugün 26 Nisan 2019 Cuma
Karakter Boyutu :

Filikçi 'Ülkücüler adayının yanındadır!'

02 Şubat 2019 - 22:16
Cide Ülkü ocakları Başkanı Seyrani Filikçi, “Ocağımıza kayıtlı onlarca ülkücü neferle, MHP Cide Belediye Başkanı Ahmet Çakmak’ın yanındayız” dedi.
 
www.cide.gen.tr - Cide Ülkü ocakları Başkanı Seyrani Filikçi, “Ocağımıza kayıtlı onlarca ülkücü neferle, MHP Cide Belediye Başkanı Ahmet Çakmak’ın yanındayız” dedi.
 
“MHP Ülkü Ocaklarının Gök Kubbesidir”
 
Cide Ülkü Ocağının haftalık olağan toplantında konuşan Başkan Seyrani Filikçi, “Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) bizim gök kubbemizdir. Biz bu kubbenin altından ayrılamayız. Adayımızın da partimizin de sonuna kadar destekçisiyiz” diye konuştu.
 
“Kopanlar kaybedecektir”
 
MHP Cide İlçe Yönetiminden ve Ülkü Ocaklarından kopma var mı sorusunu yanıtlayan Filikçi; “Şuan için bizim gördüğümüz önemli bir kopma yok zaman içinde ki kopmaları da değerlendireceğiz, kopanlarda kendileri kaybeder, milliyetçi ülkücü hareket kopanlardan şimdiye kadar hiçbir şey kaybetmedi, şimdiden sonrada kaybetmeyecektir” sözlerine yer verdi.
 
“MHP bu seçimi kazanacak”
 
Üniversite öğrencileri, ilçedeki gençler ve esnaflardan olmak üzere Cide Ülkü Ocaklarının onlarca neferiyle adaylarının yanında olduklarını ifade eden Filikçi şöyle konuştu: “Ocağımıza üye olan onlarca kişiyle adayımız Ahmet Çakmak’ın sonuna kadar arkasındayız. Gece gündüz demeden işimizden ve uykumuzdan feragat ederek mücadele edeceğiz. Çünkü Cide Belediyesini MHP olarak kazanacağımıza inancımız tamdır.”
 
“Cumhur İttifakına zedeleyecek bir politika yapmayacağız”
 
Açıklamalarını sürdüren Başkan Seyrani Filikçi, “Ülke genelinde Adalet Ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ile MHP ittifak halinde ama ilçemizde her iki partinin de adayı yarışıyor. Bizlerde çalışmalarımızı bu yönde Cumhur İttifakını zedelemeyecek şekilde sürdüreceğiz. Allah herkesin yardımcısı olsun” ifadelerine yer verdi.
 
Cide Ülkü Ocaklarının olağan haftalık toplantısına katılan MHP Cide İlçe Başkanı Şaban Yıldırım ve MHP Cide Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakmak, destekleri için Ocak Başkanı Seyrani Filikçi ve Ocak Üyelerine teşekkür etti.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

YAZARLARIMIZ

ANKET

Cide Belediye Başkanı Kim Olmalı?

Ankete Katıl »
Advert
Advert