Canlı Sonuçlar | Cide Haber ve Eğlence PortalıCide Haber ve Eğlence Portalı

15 Mayıs 2022 - 11:45
reklam
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
16:30
Darmstadt 98 Darmstadt 98
- : -
Paderborn 07 Paderborn 07
16:30
Hannover 96 Hannover 96
- : -
Ingolstadt 04 Ingolstadt 04
16:30
Werder Bremen Werder Bremen
- : -
Jahn Regensburg Jahn Regensburg
16:30
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
- : -
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
16:30
Nürnberg Nürnberg
- : -
Schalke 04 Schalke 04
16:30
FC Heidenheim FC Heidenheim
- : -
Karlsruher Karlsruher
16:30
Hansa Rostock Hansa Rostock
- : -
Hamburger SV Hamburger SV
16:30
St Pauli St Pauli
- : -
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
16:30
Sandhausen Sandhausen
- : -
Holstein Kiel Holstein Kiel
ALMANYA REGİONALLİGA
14:00
Germania Halberstadt Germania Halberstadt
- : -
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
14:00
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
- : -
Babelsberg 03 Babelsberg 03
14:00
FC Eilenburg FC Eilenburg
- : -
Hertha Berlin II Hertha Berlin II
14:00
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
- : -
VfB Auerbach VfB Auerbach
14:00
Berliner AK 07 Berliner AK 07
- : -
Optik Rathenow Optik Rathenow
14:00
Energie Cottbus Energie Cottbus
- : -
Chemie Leipzig Chemie Leipzig
14:00
Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde
- : -
Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
14:00
Altglienicke Altglienicke
- : -
Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo
14:00
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
- : -
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
14:00
Chemnitzer Chemnitzer
- : -
Tasmania 73 Berlin Tasmania 73 Berlin
15:00
Eintracht Norderstedt Eintracht Norderstedt
- : -
Hannoverscher SC Hannoverscher SC
15:00
Teutonia Ottensen Teutonia Ottensen
- : -
Atlas Delmenhorst Atlas Delmenhorst
16:00
LSK Hansa LSK Hansa
- : -
St.Pauli II St.Pauli II
AMERİKA 1. LİGİ
MS
North Carolina FC North Carolina FC
2 - 3
Tormenta Tormenta
MS
Richmond Kickers Richmond Kickers
1 - 1
Union Omaha Union Omaha
MS
Chattanooga Red Wolves Chattanooga Red Wolves
2 - 2
Central Valley Fuego Central Valley Fuego
AMERİKA MAJOR LİGİ
MS
New York City FC New York City FC
2 - 0
Columbus Crew SC Columbus Crew SC
MS
Charlotte FC Charlotte FC
0 - 2
Montreal Impact Montreal Impact
MS
Vancouver Whitecaps FC Vancouver Whitecaps FC
3 - 3
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
MS
Philadelphia Union Philadelphia Union
1 - 1
New York Red Bulls New York Red Bulls
MS
Chicago Fire Chicago Fire
1 - 2
FC Cincinnati FC Cincinnati
MS
Inter Miami CF Inter Miami CF
2 - 2
DC United DC United
MS
Houston Dynamo Houston Dynamo
2 - 0
Nashville SC Nashville SC
MS
Real Salt Lake Real Salt Lake
2 - 1
Austin FC Austin FC
MS
Portland Timbers Portland Timbers
7 - 2
Sporting Kansas City Sporting Kansas City
MS
Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy
1 - 3
FC Dallas FC Dallas
20:30
Atlanta United FC Atlanta United FC
- : -
New England Revolution New England Revolution
23:00
Seattle Sounders Seattle Sounders
- : -
Minnesota United FC Minnesota United FC
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS
Miami FC Miami FC
0 - 2
San Antonio FC San Antonio FC
MS
Hartford Athletic Hartford Athletic
3 - 2
New York Red Bull II New York Red Bull II
MS
Charleston Battery Charleston Battery
0 - 2
New Mexico United New Mexico United
MS
Pittsburgh Riverhounds Pittsburgh Riverhounds
1 - 0
El Paso Locomotive El Paso Locomotive
MS
Detroit City FC Detroit City FC
4 - 2
Loudoun United Loudoun United
MS
Memphis 901 FC Memphis 901 FC
2 - 1
Indy Eleven Indy Eleven
05:00
San Diego Loyal San Diego Loyal
- : -
Colorado Springs Switchbacks Colorado Springs Switchbacks
MS
Monterey Bay Monterey Bay
1 - 2
Rio Grande Valley Rio Grande Valley
MS
Las Vegas Lights FC Las Vegas Lights FC
1 - 1
Oakland Roots Oakland Roots
ANDORRA 2. LİGİ
-
Penya Encarnada d'Andorra Penya Encarnada d'Andorra
- 0
La Massana La Massana
-
CF Atletic America CF Atletic America
- 0
UE Extremenya UE Extremenya
ANDORRA PREMİER LİGİ
18:00
Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes
- : -
UE Santa Coloma UE Santa Coloma
18:00
Atletic Club Escaldes Atletic Club Escaldes
- : -
Sant Julia Sant Julia
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
21:00
Instituto Instituto
- : -
Defensores De Belgrano Defensores De Belgrano
21:10
Nueva Chicago Nueva Chicago
- : -
Atlanta Atlanta
21:30
Flandria Flandria
- : -
Deportivo Riestra Deportivo Riestra
21:30
Temperley Temperley
- : -
Club Atletico Guemes Club Atletico Guemes
22:30
Estudiantes de Rio Cuarto Estudiantes de Rio Cuarto
- : -
San Telmo San Telmo
22:30
Alvarado Alvarado
- : -
Chaco For Ever Chaco For Ever
23:00
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
- : -
Atletico Rafaela Atletico Rafaela
23:10
CA Mitre CA Mitre
- : -
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
22:00
Tigre Tigre
- : -
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
AVUSTRALYA 1. LİGİ
MS
Adelaide United Adelaide United
3 - 1
Central Coast Mariners Central Coast Mariners
AVUSTRALYA NPL BAŞKENT
MS
Gungahlin United Gungahlin United
3 - 1
West Canberra Wanderers West Canberra Wanderers
AVUSTRALYA NPL KUZEY
MS
Newcastle Olympic Newcastle Olympic
6 - 1
Adamstown Rosebuds Adamstown Rosebuds
MS
Charlestown Azzurri Charlestown Azzurri
1 - 1
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
09:30
Lake Macquarie City FC Lake Macquarie City FC
- : -
Maitland FC Maitland FC
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
10:00
Logan Lightning Logan Lightning
- : -
Peninsula Power Peninsula Power
10:15
Brisbane Roar II Brisbane Roar II
- : -
Eastern Suburbs Eastern Suburbs
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
MS
Sydney United Sydney United
2 - 2
APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt Tigers
MS
Blacktown City Blacktown City
1 - 2
Sydney Olympic Sydney Olympic
MS
Rockdale Ilinden Rockdale Ilinden
0 - 1
Manly United Manly United
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
15:00
Sturm Graz (A) Sturm Graz (A)
- : -
Union Gurten Union Gurten
17:00
Wolfurt Wolfurt
- : -
Rot Weiss Rankweil Rot Weiss Rankweil
17:00
SC Röthis SC Röthis
- : -
FC Egg FC Egg
17:30
FC Mauerwerk FC Mauerwerk
- : -
Wiener Sport-Club Wiener Sport-Club
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
18:00
Rapid Wien Rapid Wien
- : -
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
18:00
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
- : -
Austria Wien Austria Wien
18:00
Sturm Graz Sturm Graz
- : -
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
16:00
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
- : -
Zire İ.K Zire İ.K
16:00
Shamakhi Shamakhi
- : -
Kabala Kabala
16:00
Sabah Sabah
- : -
Sumgayıt FC Sumgayıt FC
16:00
Sebail Sebail
- : -
Karabağ Karabağ
B.A.E. PREMİER LİGİ
17:15
Al-Wasl Al-Wasl
- : -
Ajman Ajman
17:15
Emirates Emirates
- : -
Al Urooba Al Urooba
17:15
Al-Dhafra Al-Dhafra
- : -
Shabab Al Ahli Shabab Al Ahli
20:00
Khorfakkan FC Khorfakkan FC
- : -
Al Jazira Al Jazira
20:00
Bani Yas Bani Yas
- : -
Al-Sharjah Al-Sharjah
20:00
Al-Nasr Al-Nasr
- : -
Al-Ain Al-Ain
20:00
Al-Wahda Al-Wahda
- : -
Al Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba
BELARUS 1. LİGİ
14:00
Isloch Isloch
- : -
Slavia Mozyr Slavia Mozyr
16:00
FK Slutsk FK Slutsk
- : -
Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
18:00
Neman Grodno Neman Grodno
- : -
Arsenal Dzyarzhynsk Arsenal Dzyarzhynsk
BELARUS 2. LİGİ
14:00
FC Baranovichi FC Baranovichi
- : -
FC Molodechno FC Molodechno
16:00
Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
- : -
Volna Volna
18:00
Lida Lida
- : -
Maxline Rogachev Maxline Rogachev
BELÇİKA 1. LİGİ
14:30
Antwerp Antwerp
- : -
Club Brugge Club Brugge
17:00
Racing Genk Racing Genk
- : -
AA Gent AA Gent
19:30
Anderlecht Anderlecht
- : -
Union St.Gilloise Union St.Gilloise
BOLİVYA PREMİER - APERTURA
22:00
Independiente Petrolero Independiente Petrolero
- : -
Universitario de Vinto Universitario de Vinto
22:00
Royal Pari Royal Pari
- : -
Bolivar Bolivar
22:00
Real Tomayapo Real Tomayapo
- : -
Jorge Wilstermann Jorge Wilstermann
22:00
Aurora Aurora
- : -
Nacional Potosi Nacional Potosi
22:00
Always Ready Always Ready
- : -
Blooming Blooming
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
16:00
Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
- : -
Borac Borac
18:00
Posusje Posusje
- : -
Zrinjski Zrinjski
BREZİLYA AMAPAENSE
22:00
Sao Paulo (AP) Sao Paulo (AP)
- : -
Santana EC Santana EC
BREZİLYA SERİE A
MS
Internacional Internacional
2 - 2
Corinthians Corinthians
MS
Atletico Mineiro Atletico Mineiro
2 - 0
Atletico Goianiense Atletico Goianiense
MS
Fluminense Fluminense
2 - 1
Athletico Paranaense Athletico Paranaense
22:00
Sao Paulo Sao Paulo
- : -
Cuiaba Cuiaba
23:30
Coritiba Coritiba
- : -
America Mineiro America Mineiro
BREZİLYA SERİE B
MS
Sampaio Correa Sampaio Correa
2 - 0
Vila Nova Vila Nova
MS
CSA CSA
0 - 0
Operario PR Operario PR
22:00
Vasco da Gama Vasco da Gama
- : -
Bahia Bahia
22:00
Nautico Nautico
- : -
Cruzeiro Cruzeiro
BREZİLYA SERİE C
MS
Floresta Floresta
0 - 1
Manaus Manaus
17:00
Figueirense Figueirense
- : -
Aparecidense Aparecidense
23:00
Remo Remo
- : -
Mirassol Mirassol
BULGARİSTAN KUPASI
17:00
Levski Sofya Levski Sofya
- : -
CSKA Sofya CSKA Sofya
CAF KONFEDERASYON KUPASI
19:00
Orlando Pirates Orlando Pirates
- : -
Al Ahli Tripoli Al Ahli Tripoli
23:00
RS Berkane RS Berkane
- : -
TP Mazembe TP Mazembe
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
21:00
MC Alger MC Alger
- : -
USM Alger USM Alger
ÇEKYA 1. LİGİ
18:00
Slovacko Slovacko
- : -
Hradec Kralove Hradec Kralove
18:00
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
- : -
Banik Ostrava Banik Ostrava
18:00
Slavia Prag Slavia Prag
- : -
Sparta Prag Sparta Prag
ÇEKYA 3. LİGİ
İPT
Banik Ostrava B Banik Ostrava B
0 - 0
MSA Dolni Benesov MSA Dolni Benesov
25'
Chlumec nad Cidlino Chlumec nad Cidlino
0 - 1
Hradec Kralove II Hradec Kralove II
25'
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II
2 - 0
Sokol Zivanice Sokol Zivanice
26'
Mlada Boleslav II Mlada Boleslav II
0 - 0
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
23'
Slovan Liberec B Slovan Liberec B
0 - 0
Sokol Zapy Sokol Zapy
27'
Slovacko B Slovacko B
2 - 0
Vysocina Jihlava B Vysocina Jihlava B
24'
Sigma Olomouc B Sigma Olomouc B
0 - 0
Zlin B Zlin B
8'
Slavia Karlovy Vary Slavia Karlovy Vary
0 - 0
Loko Vltavin Loko Vltavin
12:00
Teplice B Teplice B
- : -
Zbuzany Zbuzany
18:00
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
- : -
FK Admira Prag FK Admira Prag
DANİMARKA 1. LİGİ
16:00
Esbjerg Esbjerg
- : -
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
DANİMARKA 2. LİGİ
14:00
AB Gladsaxe AB Gladsaxe
- : -
HIK (Hellerup) HIK (Hellerup)
14:00
Næstved Næstved
- : -
B 93 B 93
DANİMARKA SÜPER LİGİ
15:00
Odense Odense
- : -
SonderjyskE SonderjyskE
15:00
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
- : -
Vejle Vejle
17:00
Randers Randers
- : -
FC Copenhagen FC Copenhagen
19:00
Aalborg Aalborg
- : -
Brondby Brondby
21:00
Viborg Viborg
- : -
AGF Aarhus AGF Aarhus
EKVADOR PRİMERA
MS
Nueve de Octubre Nueve de Octubre
1 - 1
Deportivo Macara Deportivo Macara
MS
LDU Quito LDU Quito
3 - 2
Delfin Delfin
21:00
Tecnico Universitario Tecnico Universitario
- : -
Independiente Del Valle Independiente Del Valle
23:00
Orense Orense
- : -
Emelec Emelec
EL SALVADOR 1. LİGİ
MS
CD Aguila CD Aguila
1 - 1
Jocoro Jocoro
MS
CD Chalatenango CD Chalatenango
1 - 2
Isidro Metapan Isidro Metapan
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
15:00
Alashkert Alashkert
- : -
Ararat Ararat
18:00
Pyunik Pyunik
- : -
FC Urartu FC Urartu
ESTONYA 1. LİGİ
ERT
JK Narva Trans JK Narva Trans
0 - 0
Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC
17:15
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
- : -
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
ESTONYA 2. LİGİ
12:30
JK Pärnu JK Pärnu
- : -
Ida-Virumaa FC Alliance Ida-Virumaa FC Alliance
12:30
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
- : -
FC Nomme United FC Nomme United
ESTONYA KUPASI
14:30
JK Narva Trans JK Narva Trans
- : -
Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC
FAROE ADALARI 1. LİGİ
17:00
07 Vestur 07 Vestur
- : -
Klaksvik Klaksvik
17:00
Skala Skala
- : -
HB Torshavn HB Torshavn
19:00
NSI Runavik NSI Runavik
- : -
AB Argir AB Argir
FAS PREMİER LİGİ
18:00
Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
- : -
Raja Casablanca Raja Casablanca
20:15
Chabab Mohammedia Chabab Mohammedia
- : -
MAS Fes MAS Fes
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
17:00
Jippo Joensuu Jippo Joensuu
- : -
Atlantis Atlantis
18:30
Narpes Kraft Narpes Kraft
- : -
OLS OLS
18:30
Grankulla IFK Grankulla IFK
- : -
Honka Akatemia Honka Akatemia
FİNLANDİYA KUPASI
16:00
NouLa NouLa
- : -
KJP KJP
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
15:00
Ilves Ilves
- : -
Mariehamn Mariehamn
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
18:30
SJK Akatemia SJK Akatemia
- : -
TPS Turku TPS Turku
18:30
Jaro Jaro
- : -
PK 35 PK 35
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
MS
CSD Municipal CSD Municipal
2 - 0
Deportivo Achuapa Deportivo Achuapa
MS
CSD Comunicaciones CSD Comunicaciones
0 - 0
Santa Lucia FC Santa Lucia FC
19:45
Deportivo Guastatoya Deportivo Guastatoya
- : -
Antigua GFC Antigua GFC
22:00
Deportivo Malacateco Deportivo Malacateco
- : -
Coban Imperial Coban Imperial
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
16:00
Univ. of Pretoria Univ. of Pretoria
- : -
Hungry Lions Hungry Lions
16:00
Richards Bay Richards Bay
- : -
Cape Town Spurs Cape Town Spurs
16:00
Platinum City Rovers Platinum City Rovers
- : -
Black Leopards Black Leopards
16:00
Pretoria Callies Pretoria Callies
- : -
Jomo Cosmos Jomo Cosmos
16:00
Polokwane City Polokwane City
- : -
Tshakhuma Tsha Madzivhandila Tshakhuma Tsha Madzivhandila
16:00
Cape Town All Stars Cape Town All Stars
- : -
JDR Stars JDR Stars
16:00
Venda FC Venda FC
- : -
Free State Stars Free State Stars
16:00
Uthongathi FC Uthongathi FC
- : -
TS Sporting FC TS Sporting FC
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
19:00
Aris Limassol Aris Limassol
- : -
Apollon Limassol Apollon Limassol
19:00
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
- : -
Anorthosis Anorthosis
GÜNEY KORE 2. LİGİ
84'
Gwangju Gwangju
1 - 0
Ansan Greeners Ansan Greeners
12:30
Chungnam Asan Chungnam Asan
- : -
Bucheon Bucheon
GÜNEY KORE 3. LİGİ
MS
Hwaseong FC Hwaseong FC
1 - 0
Yangju Citizen Yangju Citizen
MS
Gimhae Gimhae
1 - 1
Gangneung City Gangneung City
GÜNEY KORE K-LİGİ
MS
Suwon FC Suwon FC
1 - 3
Jeju United Jeju United
56'
Jeonbuk FC Jeonbuk FC
0 - 0
Gangwon Gangwon
13:00
FC Seoul FC Seoul
- : -
Pohang Steelers Pohang Steelers
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
18:00
NK Osijek NK Osijek
- : -
Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
20:05
Sibenik Sibenik
- : -
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
15:30
Feyenoord Feyenoord
- : -
Twente Twente
15:30
Heerenveen Heerenveen
- : -
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
15:30
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
- : -
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
15:30
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
- : -
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
15:30
Willem II Willem II
- : -
Utrecht Utrecht
15:30
Vitesse Vitesse
- : -
Ajax Ajax
15:30
Groningen Groningen
- : -
Cambuur Cambuur
15:30
Heracles Almelo Heracles Almelo
- : -
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
15:30
PEC Zwolle PEC Zwolle
- : -
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
HONDURAS 1. LİGİ
MS
Real Espana Real Espana
1 - 1
CD Marathon CD Marathon
İNGİLTERE 2. LİGİ
14:00
Swindon Town Swindon Town
- : -
Port Vale Port Vale
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
14:00
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
- : -
Burnley Burnley
16:00
Leeds United Leeds United
- : -
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
16:00
Wolverhampton Wolverhampton
- : -
Norwich City Norwich City
16:00
Aston Villa Aston Villa
- : -
Crystal Palace Crystal Palace
16:00
Watford Watford
- : -
Leicester City Leicester City
16:00
West Ham United West Ham United
- : -
Manchester City Manchester City
18:30
Everton Everton
- : -
Brentford Brentford
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
17:00
Eastleigh Eastleigh
- : -
Grimsby Town Grimsby Town
17:00
Boreham Wood Boreham Wood
- : -
Solihull Moors Solihull Moors
17:00
Barnet Barnet
- : -
Bromley Bromley
17:00
Altrincham Altrincham
- : -
Yeovil Town Yeovil Town
17:00
Chesterfield Chesterfield
- : -
Woking Woking
17:00
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
- : -
Wrexham Wrexham
17:00
Aldershot Town Aldershot Town
- : -
Wealdstone Wealdstone
17:00
Stockport County Stockport County
- : -
FC Halifax Town FC Halifax Town
17:00
Maidenhead United Maidenhead United
- : -
Notts County Notts County
17:00
Southend United Southend United
- : -
Torquay United Torquay United
17:00
Dover Athletic Dover Athletic
- : -
Weymouth Weymouth
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
14:00
Aberdeen Aberdeen
- : -
St Mirren St Mirren
14:00
Hibernian Hibernian
- : -
St Johnstone St Johnstone
14:00
Livingston Livingston
- : -
Dundee Dundee
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
15:10
Airdrieonians Airdrieonians
- : -
Queens Park Queens Park
İSPANYA LA LİGA
19:30
Villarreal Villarreal
- : -
Real Sociedad Real Sociedad
19:30
Getafe Getafe
- : -
Barcelona Barcelona
19:30
Levante Levante
- : -
Deportivo Alaves Deportivo Alaves
19:30
Cadiz Cadiz
- : -
Real Madrid Real Madrid
19:30
Atletico Madrid Atletico Madrid
- : -
Sevilla Sevilla
19:30
Mallorca Mallorca
- : -
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
19:30
Real Betis Real Betis
- : -
Granada Granada
19:30
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
- : -
Osasuna Osasuna
20:30
Celta Vigo Celta Vigo
- : -
Elche Elche
İSPANYA LA LİGA 2
15:00
Alcorcón Alcorcón
- : -
Las Palmas Las Palmas
17:00
Sporting Gijon Sporting Gijon
- : -
Girona Girona
17:00
Mirandes Mirandes
- : -
Ibiza Ibiza
22:00
Tenerife Tenerife
- : -
Malaga Malaga
İSVEÇ 1. LİGİ
14:00
Sollentuna FK Sollentuna FK
- : -
BK Forward BK Forward
15:00
Pitea Pitea
- : -
FC Stockholm Internazionale FC Stockholm Internazionale
16:00
IFK Haninge IFK Haninge
- : -
Vasalund Vasalund
18:00
Sandvikens IF Sandvikens IF
- : -
Taby Taby
İSVEÇ 2. LİGİ
14:00
Höganas BK Höganas BK
- : -
Vastra Frölunda Vastra Frölunda
15:00
Kumla Kumla
- : -
Herrestads Herrestads
15:00
Korsnas Korsnas
- : -
Hudiksvalls FF Hudiksvalls FF
15:00
Skiljebo SK Skiljebo SK
- : -
Jarfalla Jarfalla
15:00
Hittarps IK Hittarps IK
- : -
Tölö IF Tölö IF
15:00
United IK Nordic United IK Nordic
- : -
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
15:00
Varbergs GIF Varbergs GIF
- : -
BK Astrio BK Astrio
15:00
Ariana Ariana
- : -
FK Karlskrona FK Karlskrona
16:00
Angered BK Angered BK
- : -
Karlslunds Karlslunds
16:00
IFK Berga IFK Berga
- : -
Österlen FF Österlen FF
İPT
Sandvikens AIK FK Sandvikens AIK FK
0 - 0
Akropolis IF Akropolis IF
17:00
Vanersborgs FK Vanersborgs FK
- : -
Mjölby AI FF Mjölby AI FF
17:00
Ragsveds IF Ragsveds IF
- : -
IFK Stocksund IFK Stocksund
18:00
Assyriska Assyriska
- : -
Nyköpings Nyköpings
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
16:00
Hammarby Hammarby
- : -
AIK Stockholm AIK Stockholm
16:00
Hacken Hacken
- : -
Kalmar Kalmar
18:30
Norrkoping Norrkoping
- : -
Sundsvall Sundsvall
18:30
Degerfors Degerfors
- : -
Helsingborg Helsingborg
18:30
Göteborg Göteborg
- : -
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
14:00
Landskrona Landskrona
- : -
Brommapojkarna Brommapojkarna
16:00
Östersund Östersund
- : -
IK Brage IK Brage
İSVİÇRE KUPASI
15:00
Lugano Lugano
- : -
St. Gallen St. Gallen
İTALYA SERİE A LİGİ
13:30
Bologna Bologna
- : -
Sassuolo Sassuolo
16:00
Napoli Napoli
- : -
Genoa Genoa
19:00
Milan Milan
- : -
Atalanta Atalanta
21:45
Cagliari Cagliari
- : -
Inter Inter
İTALYA SERİE C LİGİ
16:00
Imolese Imolese
- : -
Pistoiese Pistoiese
İZLANDA PREMİER LİGİ
17:00
FH FH
- : -
Vestmannaeyjar Vestmannaeyjar
20:00
Akranes Akranes
- : -
KA Akureyri KA Akureyri
22:15
Stjarnan Stjarnan
- : -
Valur Valur
JAPONYA J-2 LİGİ
MS
Machida Zelvia Machida Zelvia
2 - 1
Albirex Niigata Albirex Niigata
MS
Yokohama FC Yokohama FC
2 - 1
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
MS
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
4 - 1
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
MS
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
0 - 1
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
MS
JEF United Ichihara JEF United Ichihara
0 - 1
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
JAPONYA J-3 LİGİ
MS
Gainare Tottori Gainare Tottori
0 - 4
Fukushima United Fukushima United
MS
Tegevajaro Miyazaki Tegevajaro Miyazaki
0 - 0
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
MS
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu
1 - 1
Ehime FC Ehime FC
MS
Iwaki SC Iwaki SC
2 - 2
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
MS
Imabari Imabari
0 - 1
Kagoshima United Kagoshima United
MS
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe
1 - 0
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
MS
Kataller Toyama Kataller Toyama
5 - 1
Yokohama Sports Yokohama Sports
13:00
FC Gifu FC Gifu
- : -
Sagamihara Sagamihara
13:00
Nagano Parceiro Nagano Parceiro
- : -
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga
KAZAKİSTAN PREMİER LİGİ
15:00
Maqtaaral Maqtaaral
- : -
Caspiy Caspiy
17:00
Taraz Taraz
- : -
FC Akzhayik FC Akzhayik
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
MS
La Equidad La Equidad
1 - 0
Atletico Nacional Atletico Nacional
MS
Independiente Medellin Independiente Medellin
1 - 0
Deportivo Pasto Deportivo Pasto
MS
Junior Junior
2 - 4
Jaguares de Cordoba Jaguares de Cordoba
MS
Once Caldas Once Caldas
2 - 2
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
MS
Deportes Tolima Deportes Tolima
1 - 1
Envigado Envigado
MS
Aguilas Doradas Aguilas Doradas
2 - 2
Cortulua Cortulua
MS
Millonarios Millonarios
1 - 0
Alianza Petrolera Alianza Petrolera
MS
Deportivo Pereira Deportivo Pereira
0 - 3
Atletico Bucaramanga Atletico Bucaramanga
22:00
Patriotas Patriotas
- : -
Deportivo Cali Deportivo Cali
KOSTA RİKA 2. LİGİ - CLAUSURA
MS
Puntarenas FC Puntarenas FC
1 - 0
AD Carmelita AD Carmelita
LETONYA 1. LİGİ
13:00
Grobina Grobina
- : -
Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon
16:00
FS Jelgava FS Jelgava
- : -
Dinamo Riga Dinamo Riga
18:00
Tukums 2000-2 Tukums 2000-2
- : -
FK Salaspils FK Salaspils
LETONYA VİRSLİGA
14:00
Auda Auda
- : -
Rigas FS Rigas FS
16:00
FS Metta LU FS Metta LU
- : -
Valmiera Valmiera
LİTVANYA 1. LİGİ
15:00
DFK Dainava DFK Dainava
- : -
FK Riteriai-2 FK Riteriai-2
LİTVANYA A LYGA
15:00
Panevezys Panevezys
- : -
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
17:30
Siauliai Siauliai
- : -
FC Hegelmann Litauen FC Hegelmann Litauen
LÜKSEMBURG ULUSAL LİGİ
17:00
FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn
- : -
Wiltz 71 Wiltz 71
17:00
Etzella Ettelbruck Etzella Ettelbruck
- : -
Differdange 03 Differdange 03
17:00
US Mondorf US Mondorf
- : -
Victoria Rosport Victoria Rosport
17:00
US Hostert US Hostert
- : -
Swift Hesperange Swift Hesperange
17:00
Racing FC Racing FC
- : -
UNA Strassen UNA Strassen
17:00
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
- : -
Rodange Rodange
17:00
Union Titus Petange Union Titus Petange
- : -
Fola Esch Fola Esch
17:00
Dudelange Dudelange
- : -
RM Hamm Benfica RM Hamm Benfica
MACARİSTAN 1. LİGİ
17:00
MTK Budapeşte MTK Budapeşte
- : -
Debreceni Debreceni
17:00
Kisvarda FC Kisvarda FC
- : -
Zalaegerszeg Zalaegerszeg
17:00
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
- : -
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
MACARİSTAN 2. LİGİ
18:00
Soroksár Soroksár
- : -
Csakvári TK Csakvári TK
18:00
III. Kerület III. Kerület
- : -
Nyiregyhaza Nyiregyhaza
18:00
Budaors FC Budaors FC
- : -
Vasas Budapeşte Vasas Budapeşte
18:00
Budafoki MTE Budafoki MTE
- : -
Bekescsaba Bekescsaba
18:00
Tiszakecske Tiszakecske
- : -
Szolnoki MAV Szolnoki MAV
18:00
Szentlorinc Szentlorinc
- : -
BFC Siofok BFC Siofok
18:00
Dorogi Dorogi
- : -
Pecsi Pecsi
18:00
Szeged Csanad Szeged Csanad
- : -
Gyor Gyor
19:30
Szombathelyi Haladas Szombathelyi Haladas
- : -
Kecskemeti TE Kecskemeti TE
MAKEDONYA 1. LİGİ
18:00
Tikves Tikves
- : -
Makedonija GP Makedonija GP
18:00
Struga Trim-Lum Struga Trim-Lum
- : -
Shkendija Shkendija
18:00
Rabotnicki Rabotnicki
- : -
Pelister Pelister
18:00
FK Skopje FK Skopje
- : -
FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
18:00
Borec Borec
- : -
Renova Renova
18:00
FC Shkupi FC Shkupi
- : -
Akademija Pandev Akademija Pandev
MALTA KUPASI
18:00
Valletta Valletta
- : -
Floriana Floriana
MEKSİKA 2. LİGİ
MS
Atletico Morelia Atletico Morelia
2 - 0
Cimarrones Cimarrones
MEKSİKA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
MS
Club America Club America
3 - 2
Puebla Puebla
MS
Pachuca Pachuca
3 - 2
Atletico San Luis Atletico San Luis
MISIR 1. LİGİ
17:00
Ismaily SC Ismaily SC
- : -
Ceramica Cleopatra Ceramica Cleopatra
19:30
Arab Contractors SC Arab Contractors SC
- : -
ENPPI ENPPI
22:00
Pyramids FC Pyramids FC
- : -
Pharco FC Pharco FC
NİJERYA PREMİER LİGİ
MS
Enyimba Enyimba
2 - 0
Lobi Stars Lobi Stars
18:00
Heartland Owerri Heartland Owerri
- : -
Rivers United Rivers United
18:00
Kwara United Kwara United
- : -
Shooting Stars Shooting Stars
18:00
Dakkada Dakkada
- : -
Abia Warriors Abia Warriors
18:00
MFM MFM
- : -
Kano Pillars Kano Pillars
18:00
Katsina United Katsina United
- : -
Nasarawa United Nasarawa United
18:00
Plateau United Plateau United
- : -
Wikki Tourist Wikki Tourist
18:00
Remo Stars Remo Stars
- : -
Enugu Rangers Enugu Rangers
18:00
Sunshine Stars Sunshine Stars
- : -
Akwa United Akwa United
NORVEÇ 1. LİGİ
19:00
Kongsvinger Kongsvinger
- : -
Raufoss Raufoss
19:00
Bryne Bryne
- : -
Asane Asane
19:00
Stjordals Blink Stjordals Blink
- : -
Ranheim Ranheim
19:00
Mjondalen Mjondalen
- : -
KFUM KFUM
19:00
Start Start
- : -
Sogndal Sogndal
NORVEÇ 2. LİGİ
16:00
Levanger Levanger
- : -
Kjelsas Kjelsas
PARAGUAY 1. LİGİ - APERTURA
MS
Sol de America Sol de America
2 - 1
Cerro Porteno Cerro Porteno
PERU PRİMERA - APERTURA
00:00
FBC Melgar FBC Melgar
- : -
Universitario Universitario
00:00
Sport Huancayo Sport Huancayo
- : -
Alianza Atletico Alianza Atletico
00:00
Alianza Lima Alianza Lima
- : -
Cienciano Cienciano
00:00
Universidad San Martin Universidad San Martin
- : -
ADT ADT
00:00
Sporting Cristal Sporting Cristal
- : -
Sport Boys Sport Boys
00:00
Carlos Stein FC Carlos Stein FC
- : -
Universidad Cesar Vallejo Universidad Cesar Vallejo
00:00
Academia Cantolao Academia Cantolao
- : -
Deportivo Municipal Deportivo Municipal
00:00
Universidad Tecnica Cajamarca Universidad Tecnica Cajamarca
- : -
Deportivo Binacional Deportivo Binacional
00:00
Carlos Mannucci Carlos Mannucci
- : -
Atletico Grau Atletico Grau
MS
Alianza Lima Alianza Lima
2 - 0
Universidad Cesar Vallejo Universidad Cesar Vallejo
19:00
Carlos Stein FC Carlos Stein FC
- : -
Atletico Grau Atletico Grau
21:15
Alianza Atletico Alianza Atletico
- : -
Sport Boys Sport Boys
23:30
Carlos Mannucci Carlos Mannucci
- : -
Universitario Universitario
POLONYA 1. LİGİ
13:40
Miedz Legnica Miedz Legnica
- : -
Widzew Lodz Widzew Lodz
16:00
Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz
- : -
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
19:00
LKS Lodz LKS Lodz
- : -
Odra Opole Odra Opole
POLONYA 2. LİGİ
17:00
Lech Poznan II Lech Poznan II
- : -
Sokol Ostroda Sokol Ostroda
18:00
Garbarnia Krakow Garbarnia Krakow
- : -
Wigry Suwalki Wigry Suwalki
18:15
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
- : -
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
POLONYA EKSTRAKLASA
13:30
Stal Mielec Stal Mielec
- : -
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
16:00
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
- : -
Gornik Leczna Gornik Leczna
18:30
Radomiak Radom Radomiak Radom
- : -
Wisla Krakow Wisla Krakow
PORTEKİZ 2. LİGİ
13:00
Leixoes Leixoes
- : -
Casa Pia Casa Pia
13:00
Rio Ave Rio Ave
- : -
Chaves Chaves
17:00
Feirense Feirense
- : -
Nacional Madeira Nacional Madeira
17:30
Estrela da Amadora Estrela da Amadora
- : -
Sporting Covilha Sporting Covilha
17:30
Varzim Varzim
- : -
Mafra Mafra
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
20:00
Famalicao Famalicao
- : -
Braga Braga
22:30
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
- : -
Gil Vicente Gil Vicente
PRİMERA DİVİSİON RFEF
13:00
San Fernando CD San Fernando CD
- : -
Algeciras Algeciras
İPT
Zamora Zamora
0 - 0
Extremadura UD Extremadura UD
13:00
Badajoz Badajoz
- : -
Celta Vigo B Celta Vigo B
13:00
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
- : -
Barcelona B Barcelona B
13:00
UCAM Murcia UCAM Murcia
- : -
CDA Baleares CDA Baleares
18:00
Racing Ferrol Racing Ferrol
- : -
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
18:00
Albacete Albacete
- : -
Gimnastic Tarragona Gimnastic Tarragona
18:00
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
- : -
Costa Brava Costa Brava
19:00
Racing Santander Racing Santander
- : -
Valladolid B Valladolid B
ROMANYA LİGA 1
21:30
CFR Cluj CFR Cluj
- : -
CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova
RUSYA 1. LİGİ
82'
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
1 - 0
FK Orenburg FK Orenburg
13:00
Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
- : -
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
13:00
Veles Moskova Veles Moskova
- : -
Baltika Baltika
14:00
Olimp-Dolgoprudny Olimp-Dolgoprudny
- : -
Akron Togliatti Akron Togliatti
15:00
Tekstilshchik Tekstilshchik
- : -
Neftekhimik Neftekhimik
16:00
Metallurg Lipetsk Metallurg Lipetsk
- : -
Fakel Fakel
17:00
Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
- : -
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
17:30
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
- : -
Tom Tomsk Tom Tomsk
RUSYA PREMİER LİGİ
14:00
Ural S.O Ural S.O
- : -
Rubin Kazan Rubin Kazan
16:30
Spartak Moskova Spartak Moskova
- : -
Zenit Zenit
19:00
FC Krasnodar FC Krasnodar
- : -
CSKA Moskova CSKA Moskova
SAN MARİNO 1. LİGİ
16:00
FC Fiorentino FC Fiorentino
- : -
S.P. La Fiorita S.P. La Fiorita
16:00
SS Pennarossa SS Pennarossa
- : -
SS Virtus SS Virtus
16:00
SP Libertas SP Libertas
- : -
Tre Penne Tre Penne
16:00
Faetano Faetano
- : -
Tre Fiori Tre Fiori
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
15:25
Novi Pazar Novi Pazar
- : -
Radnik Surdulica Radnik Surdulica
17:30
Vojvodina Vojvodina
- : -
Cukaricki Cukaricki
19:30
Napredak Napredak
- : -
Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
21:00
Dunajska Streda Dunajska Streda
- : -
Ruzomberok Ruzomberok
SLOVENYA 1. LİGİ
16:00
Domzale Domzale
- : -
NK CM Celje NK CM Celje
18:30
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
- : -
Mura Mura
SLOVENYA 2. LİGİ
18:00
Rogaska Rogaska
- : -
NK Roltek Dob NK Roltek Dob
18:00
Fuzinar Fuzinar
- : -
Triglav Triglav
SPOR TOTO SÜPER LİG
16:00
Göztepe Göztepe
- : -
Beşiktaş Beşiktaş
16:00
Trabzonspor Trabzonspor
- : -
Altay Altay
19:00
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
- : -
Gaziantep FK Gaziantep FK
19:00
Fenerbahçe Fenerbahçe
- : -
VavaCars Fatih Karagümrük VavaCars Fatih Karagümrük
19:00
İttifak Holding Konyaspor İttifak Holding Konyaspor
- : -
Atakaş Hatayspor Atakaş Hatayspor
19:00
Kasımpaşa Kasımpaşa
- : -
Fraport TAV Antalyaspor Fraport TAV Antalyaspor
19:00
GZT Giresunspor GZT Giresunspor
- : -
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
18:55
Al Ettifaq Al Ettifaq
- : -
Al Hazm Al Hazm
20:50
Al-Ittihad Jeddah Al-Ittihad Jeddah
- : -
Al Hilal Al Hilal
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
MS
Deportes Iquique Deportes Iquique
2 - 1
Deportes Recoleta Deportes Recoleta
19:30
Magallanes Magallanes
- : -
Copiapó Copiapó
19:30
Fernandez Vial Fernandez Vial
- : -
Barnechea Barnechea
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
MS
Colo Colo Colo Colo
4 - 0
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
21:45
Cobresal Cobresal
- : -
O'Higgins O'Higgins
TACİKİSTAN 1. LİGİ
15:00
Ravshan Ravshan
- : -
Istaravshan Istaravshan
15:00
Regar-TadAZ Regar-TadAZ
- : -
FC Khatlon FC Khatlon
TAYVAN PREMİER LİGİ
85'
Hang Yuen FC Hang Yuen FC
0 - 1
Leopard Cat Leopard Cat
10:30
Tainan City Tainan City
- : -
Taipower FC Taipower FC
13:00
Ming Chuan University Ming Chuan University
- : -
AC Taipei AC Taipei
TUNUS 1. LİGİ
17:00
Tataouine Tataouine
- : -
Rejiche Rejiche
17:00
CA Bizertin CA Bizertin
- : -
AS Slimane AS Slimane
18:00
Esperance Tunis Esperance Tunis
- : -
ES Sahel ES Sahel
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
MS
Defensor Sporting Defensor Sporting
0 - 2
Club Nacional Club Nacional
MS
Montevideo Wanderers Montevideo Wanderers
1 - 1
Montevideo City Montevideo City
17:00
Cerro Largo Cerro Largo
- : -
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
19:15
Fenix Fenix
- : -
Danubio Danubio
21:30
Albion FC Albion FC
- : -
Cerrito Cerrito
ÜRDÜN 1. LİGİ
19:00
FC Ma'an FC Ma'an
- : -
Aqaba Aqaba
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Hermanos Colmenarez Hermanos Colmenarez
1 - 2
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
MS
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
1 - 1
Carabobo FC Carabobo FC
22:00
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
- : -
Monagas SC Monagas SC
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
19:30
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
- : -
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
19:30
Lamia Lamia
- : -
Atromitos Atromitos
19:30
Ionikos Ionikos
- : -
Panetolikos Panetolikos
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 2
16:30
Levadiakos Levadiakos
- : -
Veria Veria
reklam
reklam
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 36 34 78
2 Fenerbahçe 36 30 69
3 İttifak Holding Konyaspor 36 19 64
4 Medipol Başakşehir 36 18 61
5 Aytemiz Alanyaspor 36 5 58
6 VavaCars Fatih Karagümrük 36 -4 56
7 Beşiktaş 36 6 55
8 Fraport TAV Antalyaspor 36 5 55
9 Adana Demirspor 36 7 52
10 Kasımpaşa 36 10 50
11 Atakaş Hatayspor 36 -5 50
12 Demir Grup Sivasspor 36 0 48
13 Galatasaray 36 -3 48
14 Yukatel Kayserispor 37 -6 47
15 GZT Giresunspor 36 -3 44
16 Gaziantep FK 36 -7 43
17 Çaykur Rizespor 36 -24 36
18 Altay 36 -15 34
19 Göztepe 36 -28 28
20 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 37 -39 20
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 35 25 67
2 MKE Ankaragücü 35 24 67
3 Royal Hastanesi Bandırmaspor 35 22 61
4 İstanbulspor 35 17 59
5 BB Erzurumspor 35 15 58
6 Eyüpspor 35 9 54
7 Tuzlaspor 35 3 49
8 Manisa FK 36 1 49
9 Yılport Samsunspor 35 6 48
10 Ankara Keçiörengücü 35 -1 48
11 Gençlerbirliği 35 -8 48
12 Beypiliç Boluspor 35 -3 47
13 Altaş Denizlispor 35 -8 46
14 Adanaspor 35 -1 45
15 Altınordu 35 -16 45
16 Bursaspor 35 -11 41
17 Kocaelispor 35 -12 41
18 Nasadoge Menemenspor 35 -14 38
19 Balıkesirspor 35 -48 12
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor Futbol 34 31 77
2 Amed Sportif Faaliyetler 34 8 57
3 TECO Karacabey Belediyespor 34 17 56
4 Isparta 32 Spor 34 11 55
5 Tarsus İdman Yurdu 34 9 55
6 Anagold 24Erzincanspor 34 17 54
7 Bucaspor 1928 34 8 53
8 Kırşehir Belediyespor 34 9 49
9 Ankara Demirspor 34 9 49
10 Weecoins Kırklarelispor 34 5 47
11 Şanlıurfaspor 34 9 46
12 Nazilli Belediyespor 34 -1 45
13 Uşakspor A.Ş. 34 -16 40
14 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 34 -10 38
15 Pazarspor 34 -25 34
16 Akhisarspor 34 -22 31
17 Karatay Termal 1922 Konyaspor 34 -16 29
18 Eskişehirspor 34 -43 22
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sakaryaspor 38 51 84
2 1461 Trabzon FK 38 31 74
3 Bodrumspor 38 34 72
4 Sivas Belediyespor 38 32 69
5 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 38 15 66
6 Silahtaroğlu Vanspor FK 38 9 66
7 Çorum FK 38 17 65
8 Afjet Afyonspor 38 23 62
9 Ankaraspor 38 13 55
10 Somaspor 38 0 53
11 İnegölspor 38 -3 51
12 Etimesgut Belediyespor 38 -9 47
13 Serik Belediyespor 38 -8 45
14 Sarıyer 38 -9 43
15 Diyarbekirspor 38 -12 41
16 Adıyaman FK 38 -24 41
17 Turgutluspor 38 -31 37
18 Ergene Velimeşespor 38 -34 35
19 Niğde Anadolu FK 38 -39 29
20 Kahramanmaraşspor 38 -56 19
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 6 8 12
2 Paris St Germain 6 5 11
3 RB Leipzig 6 1 7
4 Club Brugge 6 -14 4
reklam